Anunturi Generale|

Donează sânge, salvează o viaţă! Primăria și Consiliul Local Cumpăna reprezentate legal prin persoana doamnei ec. Mariana Gâju vă mulţumesc că ați fost alături de semenii noştri aflaţi în suferinţă în diversele ocazii în care a fost nevoie de sprijinul nostru.

Astăzi vă rugăm să ne unim forţele pentru a salva viaţa unui locuitor al comunei noastre, Nicu Apostol este internat la Spitalul Clinic Județean de Urgență Constanța și are nevoie urgentă de sânge. Persoanele care pot și doresc să doneze sânge, sunt rugate să se prezinte la Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanța. Vă rugăm să specificați numele: Nicu Apostol și Spitalul Județean de Urgență Constanta.

Vă mulțumesc pentru gestul dumneavoastră! Primar, Ec. Mariana Gâju

Comentariile sunt oprite.

Close Search Window
Sari la conținut